Altijd in Beweging!

 

         

  • Buurtsportcoaches

Sportservice Wagenigen

Het team van Sportservice Wageningen is er voor iedereen, inwoners en organisaties, in de gemeente Wageningen. Wij werken veelvuldig voor, en samen met, partners in de sectoren welzijn, onderwijs en gezondheidszorg. We geven antwoord en advies op (hulp)vragen, organiseren diverse sportactiviteiten, richten ons op speciale doelgroepen en promoten de sport in het algemeen.

Buurtsportcoach Nicolette

Nicolette Piscaer

Coördinator buurtsportcoaches en vakdocenten Wageningen
06 - 528 88 245
nicolette.piscaer@sportservice-wageningen.nl

Buurtsportcoach Rinske

Rinske Bakker

Buurtsportcoach en vakleerkracht bewegingsonderwijs
06 - 468 15 044
rinske.bakker@sportservice-wageningen.nl

Buurtsportcoach Berry

Berry Hellegering

Buurtsportcoach Wageningen
06 - 108 86 829
berry.hellegering@sportservice-wageningen.nl

Buurtsportcoach Milo

Milo Pas

Buurtsportcoach Wageningen
06 - 203 40 399
milo.pas@sportservice-wageningen.nl

Vakleerkracht Haiko

Haiko Dassen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Vakleerkracht Minke

Minke Boonstoppel
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
06 - 256 41 889
minke.boonstoppel@sportservice-ede.nl

Vakleerkracht Ariana

Ariana Hoeben

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

06 - 468 17 274
ariana.hoeben@sportservice-ede.nl